SVP aanwezig in Tblisi

De corona crisis heeft ook positieve kanten. Deelnemen aan een workshop van de Tbilisi Architecture Biënnale 2020 -“What Do We Have in Common?” is nu bijvoorbeeld een stuk toegankelijker. Het thema van de twee-daagse workshop was: ‘Build it and they will come, Bridging the Practitioner-Researcher Divide’. De sessie werd begeleidt door ‘Collective Domain’ (Suzy Harris-Brandts, Dato Sichinava en Dato Gogishvili). SVP-ers Martijn Eefting en Tamar Tsanava (geboren en getogen in Tiblilisi!) hebben onze analyse voor buurtschap Crailo gepresenteerd.

SVP ontwikkelde samen met OKRA landschapsarchitecten, Arcadis en Bureau voor Gebiedscommunicatie als Team C een stedenbouwkundig plan waarin de stedenbouwkundige analyse met behulp van het Rad van Crailo en het daarbij behorende complexe participatietraject een belangrijke rol heeft gespeeld. Martijn vertelt: “In de workshop hebben we verschillende locatie-analysemethodes gedeeld en een hele brede discussie gehad over analyse, het inzetten ervan, verschillende media en hoe te verwerken, delen, bekostigen, het inzetten van onderzoek door ontwikkelaars en nog veel meer”.