SVP doet inspiratie op in Madrid

Van 16 t/m 19 juni is SVP op bureau-excursie geweest naar Madrid. Al tekenend heeft onze gids Werner Durrer ons op inspirerende wijze meegenomen in de geschiedenis en ruimtelijke ontwikkeling van Madrid. Zo ontvouwde de stadsplattegrond van Madrid zich geleidelijk gedurende de drie dagen die op pad waren en gingen we de stedenbouwkundige structuur van de stad steeds beter begrijpen. Onderweg hebben we veel prachtige projecten bezocht; musea, herbestemmingen, bijzondere woningbouwprojecten en natuurlijk niet te vergeten Rio Madrid. We hebben veel inspiratie opgedaan voor de projecten waar we zelf aan werken. Kortom: een geslaagde excursie naar het zonnige zuiden! Voor meer informatie over de projecten die we bezocht hebben en het programma, zie onze excursiegids.