SVP in quarantaine tijd

Op kantoor lopen weinig mensen, vaak maar drie man. Ook wij missen onze collega’s in deze tijden van afstand. Om toch met elkaar verbonden te blijven organiseren wij elke week een quarantainekrant, met daarin het laatste nieuws, de leukste wist-je-datjes, elke week een andere tip van onze receptioniste en even een kijkje op iemand zijn thuiswerkplek. Natuurlijk hebben we inmiddels de nodige communicatiemiddelen gevonden. Maar er worden ook gezamenlijke digitale sportlessen en ontwerpoverleggen georganiseerd en er werd zelfs verse een paasmaaltijd met asperges, eieren en ham langsgebracht door Lokaal in Amersfoort. Goed voor de lokale ondernemers en voor onze collega’s!

Gewoon, om iedereen zo af en toe nog te spreken, want wij beseffen maar al te goed dat we elkaar nodig hebben.

Vrolijk pasen iedereen!