SVP op Open Monumentendag in Zeist

Tijdens de Open Monumentendag is de voormalige jeugdgevangenis Eikenstein aanstaande zaterdag eindelijk open voor publiek! SVP maakt in opdracht van Fakton en Plegt-Vos een integraal stedenbouwkundig plan en het plan voor de architectuur voor de herontwikkeling van dit prachtige gebouw. Het monumentale deel van het complex wordt in oude glorie herstelt en biedt straks ruimte aan een unieke combinatie van wonen en zorg. Op het achterliggende terrein wordt een inclusieve woonbuurt ontwikkeld.

 

Aanstaande zaterdag kan jij tijdens de Open Monumentendag een rondleiding krijgen van SVP-ers die je meer vertellen over de geschiedenis en de toekomst van Eikenstein. Meer informatie over de Open Monumentendag kan je hier vinden.

Voor meer informatie over het project kan je hier terecht.