Team Stadsvrijheid maakt een podcast

Bij wijze van een grap roept iemand ven het team: “we kunnen ook een podcast maken!”. Maar dat kan nu werkelijkheid worden. Om uit te diepen waar dat grote onderzoek naar de Stad van de Toekomst nou écht over gaat. Voor de ‘gewone mens’, als stadsbewoner. Het team werkt nu aan een 8-delige Podcast serie over de Stad van de Toekomst, werktitel: the Urban Forecast Podcast.

Iedere Podcast-aflevering wordt een specifiek onderdeel uitgelicht om met meer diepte de ontwikkelde visie, trends en opgaven voor de stad in 2050 te verkennen en uiteen te zetten. Precies lang genoeg om de diepte in te kunnen, precies kort genoeg om tijdens een auto- of treinrit alles te weten te komen over bijvoorbeeld #1 Mobiliteit, #2 Smart Technology of #3 Nieuw eigenaarschap. Bij genoeg likes, aanmeldingen en reacties gaat de podcast online. Abonneren op de Podcast-serie, of mee willen doen in een aflevering? Laat het ons weten!