Team SVP en Cross wint tender Internationale School Utrecht

๐—ง๐—ฒ๐—ฎ๐—บ ๐—ฆ๐—ฉ๐—ฃ ๐—ฒ๐—ป ๐—–๐—ฟ๐—ผ๐˜€๐˜€ ๐˜„๐—ถ๐—ป๐˜ ๐˜๐—ฒ๐—ป๐—ฑ๐—ฒ๐—ฟ ๐—œ๐—ป๐˜๐—ฒ๐—ฟ๐—ป๐—ฎ๐˜๐—ถ๐—ผ๐—ป๐—ฎ๐—น๐—ฒ ๐—ฆ๐—ฐ๐—ต๐—ผ๐—ผ๐—น ๐—จ๐˜๐—ฟ๐—ฒ๐—ฐ๐—ต๐˜

Team SVP stedenbouw en architectuur en CROSS Architecture gaan het ontwerp maken voor de nieuwe internationale school op de universiteitscampus te Utrecht. Uit een selectie van vijf gerenommeerde bureaus, is de visie van SVP en Cross als winnaar uit de bus gekomen. Samen met DWA, Pieters Bouwtechniek en Copijn is in korte tijd een visie neergelegd voor kinderen van 4 tot 18 jaar van de gecombineerde basis-en voortgezet onderwijsschool. De school maakt onderdeel uit van de ontwikkelingen op de campus van de universiteit Utrecht.

Een klein fragment uit het juryrapport laat zien waarom wij deze opdracht hebben gekregen: โ€œDe ingang met de trap en spiegelplafond ligt op een logische plek, de verkeersstromen zijn slim gescheiden, positief is de splitsing van de entree. Het voelt organisch, open en verwelkomend. Mooie combinatie van klaslokalen en โ€œcommon areasโ€ en alles in een fraaie verbinding met de buitenruimte en het landschap.โ€

Houd onze website, Facebook en LinkedIn in de gaten, want binnenkort vertellen wij meer over dit project.

Het persbericht van deย Gemeente Utrechtย staat hier.
Meer informatie, waaronder het wijkbericht en de concept bouwenvelop staan hier.