Thuis | Integraal plan naast het station

Wij doen graag opdrachten waarbij wij zowel ontwerpen aan het stedenbouwkundig plan als aan de architectuur. Bij het Stationspark in Waddinxveen heeft dit geresulteerd in een prachtig plan. Dankzij onze integrale aanpak en duidelijke visie vanaf de start van het stedenbouwkundige ontwerp, is het resultaat een rijk gedetailleerd beeld, met zorgvuldig ontworpen details. Maar ook een plek die een verhaal vertelt. Deze driehoekige locatie is ingeklemd tussen het spoor en het park in de nieuwe wijk Triangel. Voor deze wijk is een beeldkwaliteitplan opgesteld die een Engelse cottage stijl voorschrijft. Voor het stationsgebied, waar een relatief dicht programma met veel appartementen het uitgangspunt was, hebben wij de gevraagde Engelse sfeer vertaald met een knipoog naar stoere fabrieksarchitectuur met een arbeidersbuurtje ernaast.  De sheddaken, een levendige donkerrode steen, bijzondere metselwerkdetails en vele antraciet stalen profielen dragen bij aan deze sfeer.

Stationspark is inmiddels een gezellige buurt in Waddinxveen met een geheel eigen karakter. Een tikje stoer en industrieel, maar toch nog steeds kleinschalig en vriendelijk. Kortom: een fijne woonplek!

Meer zien van Park Triangel kan hier.