Van kantoorwijk naar sociale huurwoningen

SVP heeft als architect geadviseerd bij de transformatie van het voormalig stadskantoor van Nieuwegein naar 254 sociale huurwoningen. In het nieuwe Meanderpark komen starters, studenten, statushouders en mensen uit de maatschappelijke opvang en zorginstelling te wonen. Alle appartementen worden energiezuinig opgeleverd. Ze zijn gasloos, hebben vloerverwarming en een eigen warmtepomp. Per woning zijn op het dak 6 zonnepanelen geplaatst. Voor een eenpersoons huishouden voorziet dit in ongeveer 75% van de energiebehoefte. Voor een tweepersoons huishouden is dat 50%. Maartje Luisman is als intervisor van het gebied Rijnhuizen verantwoordelijk voor de begeleiding van diverse bouwplannen en het sturen op de ruimtelijke kwaliteit in het gebied. Samen met BAM Wonen werken we hier ook aan een sloop-nieuwbouw locatie voor een complex met sociale huurwoningen voor Mitros. Lees hier meer.

 

Afbeelding: Portaal