Van tekening naar levendige school

Na bijna twee jaar vertoeven in hun tijdelijke onderkomen, konden de leerlingen, docenten en ondersteunend personeel van het gymnasium Johan van Oldenbarnevelt in Amersfoort weer terug naar de vertrouwde plek op het Thorbeckeplein. De verbouw-nieuwbouw heeft een een prachtige school opgeleverd, waarbij het oude pand zoveel mogelijk in tact is gebleven en volledig overgaat in de nieuwbouw.

SVP heeft in opdracht van KlaassenGroep het bouwkundige tekenwerk vanaf de omgevingsvergunning verzorgt. Het van de architect overgenomen 3D model is hierbij grotendeels verder opgewaardeerd tot een BIM Model. Bij SVP zijn wij bevoorrecht met een team van architecten, stedenbouwkundigen én bouwkundigen onder één dak. We zijn als bureau erg trots op de kwaliteit van onze bouwkundigen en dit is een prachtig voorbeeld daarvan. De architect van het gymnasium Johan van Oldenbarnevelt is Kristinsson architecten.