Webinar over mobiliteit in Crailo gemist?

Bij de ontwikkeling van het buurtschap Crailo staat participatie met omwonenden en belangstellenden – misschien wel de toekomstige bewoners – hoog in het vaandel. Dit Webinar over mobiliteit is daar onderdeel van. De natuur is leidend in het ontwerp van het nieuwe buurtschap en daarmee wordt anders omgaan met mobiliteit en dan vooral de auto ook een onmisbare schakel voor de identiteit van Crailo. Maar wat betekent dat exact voor de parkeernormen, de strategische inzet van (deel)auto’s, de aanpak van het OV en het stimuleren van fietsers en wandelaars en uiteindelijk de inrichting van de openbare ruimte? Onze Esther Vlaswinkel vertelde als stedenbouwkundige meer over het mobiliteitsconcept, je kunt het Webinar hier terugkijken. Je leest hier meer over dit project.