Wijkplan gepresenteerd aan de buurt

Tijdens de bewonersavond op 9 april zijn de plannen voor de wijk Patrimonium gepresenteerd. Het karakteristieke tuindorp met de afwisseling van hoge en lage woningen, de groene tuinen en de woonerven blijft behouden maar wel in een nieuw, eigentijds jasje. SVP en Adviesbureau Haver Droeze stelden in nauwe samenspraak met de bewoners een stedenbouwkundig plan, een inrichtingsplan en een beeldkwaliteitplan op. Tijdens een workshopdag hebben de bewoners veel waardevolle input gegeven die is meegenomen in de planvorming. Een delegatie van bewoners heeft het hele proces een actieve inbreng gehad. Het is heel ingrijpend als je woning gesloopt wordt, maar gelukkig zijn de nieuwe plannen positief ontvangen en vindt iedereen dat de identiteit van Patrimonium behouden blijft! Voor Wijkplan klik hier.