Wonen aan de stadsgracht in Zwolle

Op steenworp afstand van de historische binnenstad van Zwolle realiseerde SVP een bijzonder woonproject voor woningcorporatie Delta Wonen. Aan de zorgvuldige inpassing van het programma op de plek ging een uitvoerige studie vooraf. Dit heeft ertoe geleid dat alle woningen optimaal profiteren van deze prachtige plek aan de Stadsgracht. Het appartementengebouw neemt een sleutelpositie in als bemiddelaar tussen de schaal van het naastgelegen rechtbankgebouw en de stadswoningen die verderop aan de gracht gebouwd worden. De heldere geleding en rijke detaillering geeft het gebouw een stoere uitstraling en zorgt ervoor dat er op elk niveau iets te beleven valt aan dit project. Mooi wonen en hoogwaardige architectuur in een plan dat volledig voor de sociale huur is.

Klik hier voor meer informatie.