Wonen op de Campus eindelijk mogelijk!

De Campus Plaza op de universiteitscampus van Wageningen is officieel geopend! SVP heeft het ontwerp gemaakt op drie schaalniveaus: het gebouw, het interieur en het terrein. In totaal zijn er 440 studentenwoningen gerealiseerd. Duurzaamheid was een belangrijk thema voor SVP: het gebouw scoort gemiddeld een GPR van 8.0. Het dak ligt vol met zonnepanelen, maar er zijn ook volkstuintjes aangelegd voor de studenten. Naast huisvesting heeft het gebouw ook een commerciƫle functie. In de plint zitten winkels zoals de Albert Heijn en binnenkort komt er een kinderdagverblijf. Het gebouw gaat op in de natuurlijke omgeving door de kleurensamenstelling van aardse kleuren. Het wit en fris groen zorgen voor een jeugdig en dynamisch tintje passend bij het studentenleven.