Woningen in de verkoop in de Meern

In het centrum van De Meern ligt een inbreidingslocatie waar een nieuw woonbuurtje is ontwikkeld door Bon Groep. De eerste woningen zijn nu in de verkoop. SVP heeft in samenwerking met VLUGP het stedenbouwkundig plan ontworpen.
Het plan ligt in het oude hart van het dorp; naast de kerk en het water van de Leidse Rijn en vult een plek in die lang leeg is geweest. Met een dorps gevoel en alle stadsekwaliteiten als voorzieningen, openbaar vervoer, bereikbaarheid, speelvoorzieningen, water en groen op steenworp afstand. In de straten van het buurtje is de auto te gast. Elk woonblok heeft zijn eigen specifieke ligging en daarmee ook andere karaktereigenschappen zoals bijvoorbeeld aan het park of water, of in het hart. Met deze 57 woningen en 11 appartementen is er voor ieder wat wils in dit nieuw stukje dorp.