Workshops leiden tot droomhuizen in Bergen op Zoom

Onlangs zijn de woningen Waterveste in Bergen op Zoom opgeleverd. Het unieke aspect aan deze woningen is dat ze zijn ontworpen door SVP in opdracht van Bolton in samenspraak met de kopers door middel van drie workshopsessies. Iedereen kreeg hierdoor de kans om zijn/haar eigen droomhuis te ontwerpen. De kopers bepaalden zelf het aantal bouwlagen, kapvorm, beukmaat, diepte, plattegrondindeling en de uitwerking van de gevel die door SVP door middel van keuzemodules was voorbereid. Elke koper heeft nog een individueel gesprek gehad met projectarchitect Marjon Mors om de punten op de i te zetten. Het resultaat mag er wezen; elke woning is uniek maar er is grote samenhang. De historische uitstraling is door de kopers gekozen en past bij het historische verleden van deze plek; gelegen op de oude vestingwal en tegen de binnenstad aan. Kortom, een bijzonder proces van opdrachtgever Bolton.